KURUMSAL
KURUMSAL
KURUMSAL

Diamond City Resort Hotel 4****

Tarih boyunca büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan geniz kültürel mozaiği ve kendisine özgü renkleri ile büyülü kent Istanbul  bir tarafta fetihten sonra gidip gitmemekte serbest bırakılan bizanslılardan kalan kiliseler, ayazmalar, manastırlar; diğer taraftan islami estetiğin zirveye camiler, çeşmeler...

Aynı zamanda alışverişe de olanak sağlayan çok sayıda merkezleriyle modern ve otantik yapıyı bünyesinde barındırır. Otelimizde bu kültür mozaiğinin birleşme noktası Kumburgaz 'da yer alıp tecrübeli kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Türk misafirperverliğini en iyi şekilde yansıtır.

Diamond City Hotels & Resorts konforlu 4 yıldızlı bir oteldir. Bu tesis, Beyazit Mosque'den 29 km mesafede bulunurken, Tuyap Convention Center'den 14 km mesafede yer alır. Diamond City Hotels & Resorts 1990 yılından beri faaliyet göstermektedir.
Diamond City Hotels & Resorts, İstanbul (Kumburgaz) bölgesindedir. Kumburgaz Lunaparkı otele birkaç dakika mesafededir. Ayrıca Güzelce Marina otele yakındır. Bu 4 yıldızlı resort otel Büyükçekmece Plajı ve Endem Televizyon Kulesi ile aynı bölgededir.
Döviz bürosu, özel bir kasa, gazeteci imkanlarının yanı sıra sağlık hizmeti, ücretsiz araç hizmeti, hamal hizmeti mevcuttur.
 

Bu otel İstanbul şehrinin kumlu plajlarının yakınında bulunmaktadır.

Diamond City Hotels & Resorts, tüm odalarında oturma alanını, DVD oynatıcıyı sunuyor. Odalarda duşu, ücretsiz banyo malzemelerini,

kurutucuyu bulabilirsiniz.

Bahçedeki restoranda sunulan Türk yemekleri konukları memnun edecektir. Tesiste terastaki bar vardır. Ayrıca konuklar sadece 400 metre mesafede bulunan Kavak Doğanay Restaurant gibi güzel yerlerde yemek yiyebilirler.

Misafirler Diamond City Hotels & Resorts'a Atatürk havalimanından arabayla 35 dakikada ulaşabilirler.

Otelde bisikletler kiraya veriliyor.

Profesyonel kadrosu ve güler yüzlü samimi hizmetlerimizle teknolojik altyapı ve teknik donanımımızla, siz değerli misafirlerimize en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktayız.